intro image

Produkty Standardowe

Większa sprzedaż za naciśnięciem guzika

Pomożemy Ci w finansowaniu sprzedaży Twoich produktów, oferując konkretne rozwiązania. Jako partner, który w finansowaniu fabrycznym działa od lat, wiemy, jakie masz potrzeby i będziemy Cię wspierać, abyś osiągnął swoje cele.

Szybkie decyzje

Twoi klienci oczekują pewności planowania i chcieliby od razu odebrać towar lub zrealizować zamówienie.

To żaden problem: w ciągu zaledwie kilku minut po wysłaniu zapytania otrzymasz od nas decyzję w sprawie finansowania.

Proste i bezpośrednie przygotowanie umowy

Gdy tylko pojawi się takie zapotrzebowanie, powinieneś mieć już gotową ofertę. Dzięki dostępowi, jaki posiadasz do naszego Portalu Partnerskiego, lub dzięki Twoim własnym rozwiązaniom informatycznym, nie będzie to stanowić żadnego problemu.

Wraz z naszą decyzją, którą otrzymasz drogą elektroniczną, udostępnimy Ci od razu wszystkie niezbędne dokumenty umowy. Także po zawarciu umowy będziesz miał elektroniczny dostęp do wszystkich działań.

Szybka płatność

Za obiekt będący przedmiotem leasingu natychmiast otrzymasz od nas pełną kwotę, jaka widnieje na fakturze.

Oszczędź sobie kosztownego zarządzania należnościami i wykorzystaj bezpośrednio otrzymane środki w celu optymalizacji swoich przepływów pieniężnych lub skorzystaj z możliwości skonta, które oferują Twoi dostawcy.

Jeszcze więcej powodów...,

...aby skorzystać z finansowania sprzedaży z PEAC

Ciągłość i wiarygodność dzięki Twojemu doradcy

W ramach naszej współpracy korzystaj z usług doradcy, który będzie wsparciem dla Ciebie i Twoich klientów.

Prosta kalkulacja

Dzięki naszej aplikacji Leasing-Rechner-App możesz w każdej chwili wyliczyć dla swojego klienta orientacyjną wysokość raty leasingowej. Taka prostota przekonuje.

Bezpośrednie i proste połączenie

Aby złożyć zapytanie o możliwości finansowania, skorzystaj z naszego Portalu Partnerskiego lub z Twojego własnego oprogramowania IT. Ty decydujesz, kiedy i gdzie.

Na potrzeby korzystania z Twojego własnego oprogramowania IT udostępnimy inteligentne łącze do łatwego transferu danych.

Bogata oferta serwisowa dla Twoich klientów

Skorzystaj z możliwości oferowania swoim klientom uzupełniających usług serwisowych. Odnoś korzyści dzięki naszym atrakcyjnym ofertom ubezpieczeniowym, które w całości są dostosowane do potrzeb Twoich klientów.

Kontynuacja współpracy dzięki reakcji we właściwym momencie

Za pośrednictwem Portalu Partnerskiego masz dostęp do portfolio swoich klientów i w każdej chwili możesz sprawdzić, kiedy kończą się poszczególne umowy. Doskonały punkt wyjścia, aby porozmawiać z klientami o kolejnej inwestycji.

Oferty szkoleniowe, materiały reklamowe i więcej, abyś odniósł sukces

Nasza oferta szkoleniowa pomoże Twoim pracownikom w całkiem prosty sposób uczynić z finansowania sprzedaży efektywny instrument prowadzący do sukcesu Twojej firmy. Udzielimy Ci wsparcia podczas negocjacji handlowych, targów i eventów — w razie potrzeby również osobiście na miejscu lub za pośrednictwem naszych instrumentów sprzedażowych.

Dobre relacje z Twoimi klientami

Zaproponuj swoim klientom wszystko w ramach jednej oferty: produkt i sposób finansowania dla poszerzonej oferty serwisowej i utrzymania zadowolenia klientów na wysokim poziomie.

Ambitne cele sprzedażowe...

...realizowane szybko i prosto

Podczas współpracy kierujemy się Twoimi wyobrażeniami, a zasady naszego partnerstwa kreujemy w sposób, który najlepiej odpowiada Twojej działalności.

 • Dwóch ekspertów na potrzeby kompleksowej opieki
  Oferujesz swoim klientom rozwiązania finansowe w ramach partnerstwa z PEAC.

 • Wszystko z jednego źródła
  Oferujesz swoim klientom kompleksowe rozwiązanie pod własną marką. Natomiast know-how w zakresie finansowania otrzymujesz od nas.

I w taki oto sposób Twoi klienci odnoszą korzyści.

 • Wszystko z jednego źródła – produkt, finansowanie i serwis
 • Prosta i szybka obsługa: wybór produktu — finansowanie — korzystanie
 • Rodzaj rat dopasowany do rodzaju użytkowania
 • Bezpieczeństwo planowania dzięki możliwości kalkulacji rat
 • Prosta i nieskomplikowana procedura na koniec umowy lub w przypadku przedłużenia