intro image

Produkty Indywidualne

Po prostu większa sprzedaż

Pomożemy Ci w finansowaniu Twojej sprzedaży, oferując indywidualne rozwiązania dla Twoich produktów. Jako partner, który w finansowaniu fabrycznym działa od lat, wiemy, jakie masz potrzeby i będziemy Cię wspierać, abyś osiągnął swoje cele.

Indywidualne rozwiązania

Niezależnie od tego, czy jest to krótki czy długi okres, niskie czy wysokie raty, z możliwością rozwiązania bieżącej umowy jeszcze przed okresem jej zakończenia, czy też z opcją jej przedłużenia: nasze ustalenia dopasujemy optymalnie do potrzeb Twoich klientów.

Z przyjemnością Ci doradzimy. Jako ekspert z ponad 40 letnim doświadczeniem w zakresie leasingu maszyn i urządzeń znamy się na rzeczy — znamy Twoją branżę i wiemy, co jest dla Ciebie ważne.

Szybkie decyzje

Twój klient potrzebuje dla swojej inwestycji szybkiej decyzji. Ze względu na naszą obszerną wiedzę specjalistyczną oraz transparentne procedury możesz na nas liczyć — przekonasz się, że jesteśmy wiarygodnym partnerem, który zna Twoje potrzeby. Poza tym oszczędzasz czas dzięki naszym prostym procedurom realizacji umów.

Międzynarodowe rozwiązania

Międzynarodowe rozwiązania

Znamy się na tym, co robimy — także za granicą. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą Ci wsparcia przy Twoich inwestycjach, służąc międzynarodową wiedzą i znajomością lokalnych warunków. Ponadto oferujemy Ci jednolite standardy w 8 krajach.

Co przemawia za leasingiem vendorowym z PEAC?

Bardzo wiele...

Bezpośrednia płatność Twoich faktur

Za obiekt będący przedmiotem leasingu natychmiast otrzymasz za pośrednictwem PEAC pełną kwotę, jaka widnieje na fakturze. Wykorzystaj bezpośrednio tę wypłatę w celu optymalizacji swoich przepływów pieniężnych lub skorzystaj ponownie z możliwości skonta, które oferują Twoi dostawcy.

Ciągłość i wiarygodność dzięki Twojemu doradcy

Korzystaj, w ramach naszej współpracy, z usług Doradcy, który będzie wsparciem dla Ciebie i Twoich klientów na miejscu. Dodatkowo możesz skorzystać z telefonicznej pomocy drugiego partnera w przypadku pytań dotyczących kwestii administracji.

Bogata oferta serwisowa dla Twoich klientów

Skorzystaj z możliwości oferowania swoim klientom uzupełniających usług serwisowych. Odnoś korzyści dzięki naszym atrakcyjnym ofertom ubezpieczeniowym, które w całości są dostosowane do potrzeb Twoich klientów.

Dobre relacje z Twoimi klientami

Zaproponuj swoim klientom nieskomplikowane, szybkie decyzje i dopasowane do potrzeb rozwiązania finansowe z jednego źródła: dla poszerzonej oferty serwisowej i większego zadowolenia klientów.

Rozwiązania także w nagłej potrzebie

Czy Twój klient ma akurat wyjątkowo wiele zleceń i potrzebuje szybkiego rozwiązania? Zaproponuj wynajem dla potrzeb konkretnego projektu. Przekonującym argumentem są krótkie okresy do 24 miesięcy, które umożliwiają zakończenie umowy w krótkim terminie. Ponadto możliwe są także modele uzależnione od rodzaju użytkowania.

Kontynuacja współpracy dzięki reakcji we właściwym momencie

Powiadomimy Cię na czas, zanim umowy leasingu Twoich klientów wygasną. To gwarantuje Ci idealny wstęp do rozmowy o kontynuacji inwestycji.

Oferty szkoleniowe, materiały reklamowe i więcej, abyś odniósł sukces

Nasza oferta szkoleniowa pomoże Twoim pracownikom w całkiem prosty sposób uczynić z finansowania sprzedaży efektywny instrument prowadzący do sukcesu Twojej firmy. Udzielimy Ci wsparcia podczas negocjacji handlowych, targów i eventów — w razie potrzeby również osobiście na miejscu lub za pośrednictwem naszych instrumentów sprzedażowych.

Buduj swój sukces także zagranicą

Oferujemy Ci także międzynarodowe partnerstwo vendorowe wraz ze szczególną znajomością regionalnych uwarunkowań, jak np. prawa umów, waluty i wsparcia finansowego. Zdaj się na stałego partnera, który koordynuje współpracę z kolegami za granicą.

I w taki oto sposób Twoi klienci odnoszą korzyści

 • Wszystko z jednego źródła – produkt, finansowanie i serwis
 • Prosta i szybka obsługa
 • Dbałość o linię kredytową w banku prowadzącym rachunki firmowe
 • Bezpieczeństwo planowania: Możliwości kalkulacji rat zamiast jednej, zawyżonej kwoty
 • Bezpieczeństwo na koniec umowy dzięki odpowiednim możliwościom, jakie gwarantuje umowa
 • Wsparcie także podczas planowanych inwestycji za granicą

Ambitne cele sprzedażowe...

...realizowane w prosty sposób dzięki odpowiedniemu partnerowi

Podczas współpracy kierujemy się Twoimi wyobrażeniami, a zasady naszego partnerstwa kreujemy w sposób, który najlepiej odpowiada Twojej działalności.

 • Dwóch ekspertów na potrzeby kompleksowej opieki
  Oferujesz swoim klientom rozwiązania finansowe w ramach partnerstwa z PEAC.
 • Wszystko z jednego źródła
  Oferujesz swoim klientom kompleksowe rozwiązanie pod własną marką. Natomiast know-how w zakresie finansowania otrzymujesz od nas zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.