intro image

Leasing maszyn i urządzeń

Sukcesu nie można kupić: ale można wziąć go w leasing

Bądź zawsze o krok przed konkurencją i korzystaj na rzecz Twoich produktów i pomysłów z najnowszych technologii.

Z naszymi rozwiązaniami leasingowymi jest to całkiem proste — przez określony czas będziesz korzystał z nowoczesnych maszyn bez konieczności ich kupowania. Duży plus takiego rozwiązania: maszyna finansuje się sama z bieżących zysków.

Przygotowując zapisy umowy, kierujemy się Twoimi potrzebami: czy wolisz, aby okres obowiązywania umowy był elastyczny? Czy może zależy Ci na bezpieczeństwie i przewidywalnych kosztach inwestycji — począwszy od etapu planowania aż po zakończenie umowy?

Z pełnym zaufaniem służymy Ci pomocą podczas Twoich inwestycji w kraju i za granicą — wszystko po to, by Twoje inwestycje zakończyły się sukcesem!

Zwróć się do nas — zajmiemy się Tobą osobiście na miejscu.

Wykorzystaj szansę: Leasing z PEAC

Służymy Ci pomocą, oferując nasze rozwiązania finansowe i naszą znajomość rynku regionalnego w 8 krajach.

Doradztwo osobiste

Zasady fair play od pierwszej rozmowy do końca umowy — z tego słyniemy jako PEAC.

Jako ekspert z 40 letnim doświadczeniem w zakresie leasingu maszyn i urządzeń znamy się na rzeczy, znamy Twoją branżę, jej cykle i wiemy, co jest dla Ciebie ważne w kwestii finansowania. Z przyjemnością Ci doradzimy — zarówno w kraju, jak i za granicą.

Opcje umów modułowych

Twoje potrzeby i Twoja sytuacja finansowa mają dla nas priorytetowe znaczenie podczas przygotowywania umowy.

Niezależnie od tego, czy będą to krótkie czy długie okresy, niskie czy wysokie raty, czy wartość pozostała zostanie skalkulowana — wybierając odpowiednią opcję, wybierasz dzisiaj i na przyszłość bezpieczeństwo i elastyczność.

Szybkie decyzje

Masz atrakcyjną ofertę i poszukujesz propozycji krótkoterminowego finansowania. Ze względu na naszą obszerną wiedzę specjalistyczną oraz transparentne procedury możesz na nas liczyć — przekonasz się, że jesteśmy wiarygodnym partnerem, który zna Twoje potrzeby.

Taka, jakiej potrzebujesz: Twoja umowa leasingu

Każde przedsiębiorstwo, każda branża, każdy przedmiot leasingu ma indywidualne wymagania. Dlatego umowę leasingu opracujemy przy Twoim udziale, aby odpowiadała ona Twoim wymaganiom.

Nasze podstawowe typy umów

1 Umowa z amortyzacją pełną
bezpieczeństwo od samego początku
2 Umowa z amortyzacją częściową
bezpieczna i elastyczna
3 Umowy z możliwością wypowiedzenia
pełna elastyczność, w każdej chwili
4 Leasing z opcją kupna –
do własności bez kredytu

Z opcjami na życzenie

  • Elastyczność w okresie obowiązywania umowy
  • Elastyczność na koniec obowiązywania umowy
  • Bezpieczeństwo w okresie obowiązywania umowy
  • Bezpieczeństwo na koniec obowiązywania umowy


Zalety
Rodzaj rat
Bezpieczeństwo planowaniaZ uwzględnieniem zużycia dóbr inwestycyjnychDostosowanie do cyklu produkcyjnegoKoszty powstają jedynie podczas użytkowania
Raty liniowe    
Raty degresywne   
Raty progresywne    
Raty sezonowe
Raty zależne od intensywności korzystania z finansowanego przedmiotu

Wiele za tym przemawia: Leasing zamiast kupna

Zadbaj o swoje możliwości inwestycyjne

Zyskaj elastyczność dzięki indywidualnym ofertom leasingowym na bezpiecznych warunkach. Będziesz mógł wykorzystać przyznany limit zabezpieczenia na potrzeby nieplanowanych, ale koniecznych inwestycji.

Bądź konkurencyjny dzięki najnowszej technologii

Unikaj zbyt wielu i zbędnych inwestycji i korzystaj dzięki stosowaniu najnowszych technologii z wydajnych procesów, lepszych wyników produkcji i tym samym z rosnących zysków.

Popraw i zabezpiecz swoją płynność i rentowność

Dzięki leasingowi Twoje aktywa płynne nie są zamrażane w środkach trwałych. Pozyskaj w ten sposób więcej przestrzeni na konieczne inwestycje. W tym celu możesz wykorzystać swoje wolne środki, np. aby korzystać ze skonta i rabatów.

Odnoś korzyści dzięki elastycznym umowom

Niezależnie od tego, czy jest to krótki czy długi okres, niskie czy wysokie raty, płatności jednorazowe, możliwość rozwiązania bieżącej umowy jeszcze przed okresem jej zakończenia, czy też opcja jej przedłużenia — dopasujemy nasze rozwiązania finansowe do Twoich potrzeb.

Leasing zwrotny: zagwarantuj sobie możliwość refinansowania już nabytych aktywów

Sprzedaj obiekty, w które inwestowałeś w czasie roku obrotowego i wynajmij je zwrotnie. W ten sposób będziesz czerpał korzyści ze zwrotnego finansowania swoich dóbr inwestycyjnych.

Sprzedaj stare obiekty

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie przy sprzedaży obiektów leasingu. Z przyjemnością pomożemy Ci w Twoich planach stworzenia w ten sposób nowych możliwości.

Oszczędzaj czas, finansując używane maszyny

Na potrzeby krótkoterminowych zleceń oferujemy Ci opcję sfinansowania używanych maszyn, które są w idealnym stanie technicznym. Z reguły mogą one zostać szybciej udostępnione i są gotowe do użycia w krótszym terminie niż maszyny nowe.

Realizuj także zlecenia krótkoterminowe

Jeżeli w pewnym okresie ze względu na liczne zlecenia potrzebujesz dodatkowych maszyn, proponujemy Ci finansowanie wynajmu na potrzeby konkretnego projektu. Krótkie okresy do 24 miesięcy umożliwiają zakończenie umowy w krótkim terminie.

Brzmi przekonująco? I tak właśnie jest. Nie zwlekaj z ważnymi decyzjami w sprawie inwestycji i zwróć się do nas.