Zmiana marki IKB Leasing na PEAC Finance

IKB Leasing, jako część Pan European Asset Company (PEAC), zmienia swoją markę na PEAC Finance. Zmiana wchodzi w życie 1 lipca 2018 r. W ślad za zmianą marki odpowiednio zmodyfikujemy i zaadaptujemy naszą stronę internetową. Mimo zmiany właściciela utrzymamy nasze zdecydowane zorientowanie na potrzeby klientów oraz międzynarodowy charakter firmy.

PEAC jest niezależną od sektora bankowego i producentów grupą specjalizującą się w finansowaniu sprzedaży i inwestycji w maszyny oraz świadczeniu związanych z tym usług. Dynamiczna, efektywna i zorientowana na zaspokajanie potrzeb klientów grupa PEAC oferuje innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie finansowania, dostępne w bankowości korporacyjnej i leasingu vendorowym. W ramach tej grupy nasza firma pomoże w rozszerzaniu obecności PEAC na rynku europejskim, z myślą o otwieraniu kolejnych możliwości finansowania dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Oczywiście zmiana nazwy w żaden sposób nie wpływa na naszą działalność operacyjną ani tryb współpracy z klientami. Wszystkie dotychczas zawarte umowy zachowują ważność. Osoby wyznaczone do kontaktów w naszej firmie również pozostają do dyspozycji klientów na dotychczasowych zasadach.

Ogólne informacje można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem +48 (61) 8460 310 lub e mailem, pisząc na adres info@peacfinance.pl.

PEAC Finance = WSPÓLNE AMBICJE

Do osiągnięcia rynkowego sukcesu niezbędne są innowacyjne pomysły, znakomity produkt oraz niezawodni i doświadczeni partnerzy, którzy osobiście zaangażują się we wspieranie wzrostu firmy zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Deklarujemy właśnie takie podejście do współpracy.

PEAC Finance oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie finansowania leasingu maszyn i urządzeń, finansowania pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych, finansowania sprzedaży oraz obsługi biznesu i usług informatycznych w całej Europie.

Ponad 500 naszych pracowników w dziewięciu krajach jest gotowych pomagać klientom w odnoszeniu sukcesów.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonalności. Nie zbieramy i nie przetwarzamy danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Ochrona danych. More information
TAK