Wciąż się rozwijamy! Grupa PEAC pośród spółek zajmujących się finansowaniem obejmuje PEAC UK, PEAC Europe i PEAC USA. Razem będziemy kontynuować naszą podróż jako PEAC Solutions. Marka PEAC Solutions oznacza Pan-European Americas Capital Solutions i podkreśla globalne ambicje grupy. Naszym celem jest bycie niezawodnym partnerem dla naszych klientów na całym świecie oraz poszukiwanie nowych i innowacyjnych sposobów na poszerzenie możliwości finansowania. Ponadto nasza obecność na arenie międzynarodowej otwiera wiele możliwości rozszerzenia naszej działalności i realizacji strategii wzrostu.

HPS Investment Partners LLC – jedna z wiodących firm inwestycyjnych na świecie, zarządzająca portfelem aktywów o wartości około 95 mld USD według stanu na październik 2022 roku – kontynuuje rozszerzanie swojej globalnej obecności na rynku i umacnia proces stworzenia jednego globalnego podmiotu.

PEAC Finance = WSPÓLNE AMBICJE

Do osiągnięcia rynkowego sukcesu niezbędne są innowacyjne pomysły, znakomity produkt oraz niezawodni i doświadczeni partnerzy, którzy osobiście zaangażują się we wspieranie wzrostu firmy zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Deklarujemy właśnie takie podejście do współpracy.

PEAC Finance oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie finansowania leasingu maszyn i urządzeń, finansowania pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych, finansowania sprzedaży oraz obsługi biznesu i usług informatycznych w całej Europie.

Ponad 500 naszych pracowników w 9 krajach jest gotowych pomagać klientom w odnoszeniu sukcesów.