NASZA DOSTĘPNOŚĆ

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na świecie dotyczącą COVID-19 (koronawirusa), PEAC Finance wdrożyła szereg rozwiązań, które zapewniają optymalną obsługę wszystkich naszych Klientów i ochronę naszych Pracowników. Dokładamy starań, aby ta obsługa przebiegała z zachowaniem najwyższych standardów.

W tej szczególnej sytuacji prosimy o zrozumienie, ponieważ będziemy mogli uczestniczyć w spotkaniach z Państwem w bardzo ograniczonym zakresie. Nadal jednak jesteśmy do Państwa dyspozycji w niezmienionych godzinach pracy. Jeżeli nie będziecie Państwo mogli skontaktować się z doradcą, nasza centrala chętnie udzieli wszelkich informacji.

Uprzejmie prosimy o kontakt w godzinach od 9:00 – 17:00.
tel.+48 (61) 8460 310
e-mail: info@peacfinance.pl

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

PEAC (Poland)

Zmiana marki IKB Leasing na PEAC Finance

IKB Leasing, jako część Pan European Asset Company (PEAC), zmienia swoją markę na PEAC Finance. Zmiana wchodzi w życie 1 lipca 2018 r. W ślad za zmianą marki odpowiednio zmodyfikujemy i zaadaptujemy naszą stronę internetową. Mimo zmiany właściciela utrzymamy nasze zdecydowane zorientowanie na potrzeby klientów oraz międzynarodowy charakter firmy.

PEAC jest niezależną od sektora bankowego i producentów grupą specjalizującą się w finansowaniu sprzedaży i inwestycji w maszyny oraz świadczeniu związanych z tym usług. Dynamiczna, efektywna i zorientowana na zaspokajanie potrzeb klientów grupa PEAC oferuje innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie finansowania, dostępne w bankowości korporacyjnej i leasingu vendorowym. W ramach tej grupy nasza firma pomoże w rozszerzaniu obecności PEAC na rynku europejskim, z myślą o otwieraniu kolejnych możliwości finansowania dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Oczywiście zmiana nazwy w żaden sposób nie wpływa na naszą działalność operacyjną ani tryb współpracy z klientami. Wszystkie dotychczas zawarte umowy zachowują ważność. Osoby wyznaczone do kontaktów w naszej firmie również pozostają do dyspozycji klientów na dotychczasowych zasadach.

Ogólne informacje można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem +48 (61) 8460 310 lub e mailem, pisząc na adres info@peacfinance.pl.

PEAC Finance = WSPÓLNE AMBICJE

Do osiągnięcia rynkowego sukcesu niezbędne są innowacyjne pomysły, znakomity produkt oraz niezawodni i doświadczeni partnerzy, którzy osobiście zaangażują się we wspieranie wzrostu firmy zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Deklarujemy właśnie takie podejście do współpracy.

PEAC Finance oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie finansowania leasingu maszyn i urządzeń, finansowania pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych, finansowania sprzedaży oraz obsługi biznesu i usług informatycznych w całej Europie.

Ponad 400 naszych pracowników w 9 krajach jest gotowych pomagać klientom w odnoszeniu sukcesów.