intro image

WSPÓLNE AMBICJE

IKB Leasing, jako część Pan European Asset Company (PEAC), zmienia swoją markę na PEAC Finance. Zmiana wchodzi w życie 1 lipca 2018 r. W ślad za zmianą marki odpowiednio zmodyfikujemy i zaadaptujemy naszą stronę internetową. Mimo zmiany właściciela utrzymamy nasze zdecydowane zorientowanie na potrzeby klientów oraz międzynarodowy charakter firmy.

PEAC jest niezależną od sektora bankowego i producentów grupą specjalizującą się w finansowaniu sprzedaży i inwestycji w maszyny oraz świadczeniu związanych z tym usług. Dynamiczna, efektywna i zorientowana na zaspokajanie potrzeb klientów grupa PEAC oferuje innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie finansowania, dostępne w bankowości korporacyjnej i leasingu vendorowym. W ramach tej grupy nasza firma pomoże w rozszerzaniu obecności PEAC na rynku europejskim, z myślą o otwieraniu kolejnych możliwości finansowania dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Oczywiście zmiana nazwy w żaden sposób nie wpływa na naszą działalność operacyjną ani tryb współpracy z klientami. Wszystkie dotychczas zawarte umowy zachowują ważność. Osoby wyznaczone do kontaktów w naszej firmie również pozostają do dyspozycji klientów na dotychczasowych zasadach.

Ogólne informacje można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem +48 (61) 8460 310 lub e mailem, pisząc na adres info@peacfinanace.pl.

PEAC Finance = WSPÓLNE AMBICJE

Do osiągnięcia rynkowego sukcesu niezbędne są innowacyjne pomysły, znakomity produkt oraz niezawodni i doświadczeni partnerzy, którzy osobiście zaangażują się we wspieranie wzrostu firmy zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Deklarujemy właśnie takie podejście do współpracy.

PEAC Finance oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie finansowania leasingu maszyn i urządzeń, finansowania pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych, finansowania sprzedaży oraz obsługi biznesu i usług informatycznych w całej Europie.

Ponad 500 naszych pracowników w dziewięciu krajach jest gotowych pomagać klientom w odnoszeniu sukcesów.

PEAC Finance oferuje…

…indywidualne rozwiązania. Produkty oparte na umowach modułowych to gwarancja precyzyjnego dopasowania finansowania do Twoich potrzeb.

…porady eksperta. W zakresie inwestycji w kraju lub poza jego granicami. Dedykowany doradca zapewni wsparcie na poziomie lokalnym oraz dogłębne zrozumienie okoliczności, modeli biznesowych oraz wymogów, co będzie skutkowało długotrwałym partnerstwem opartym na zaufaniu.

…przejrzystość. W zakresie umów i procesów. Nasza wiodąca platforma IT zapewnia podstawę dla jednolitych standardów jakościowych, bezpieczeństwo oraz szybkie, spójne decyzje w firmie.

…międzynarodowe wsparcie. Dzięki obecności w dziewięciu krajach Europy zapewniamy międzynarodowe doradztwo oraz pomoc w zakresie inwestycji.