intro image

Profil przedsiębiorstwa

PEAC Finance = WSPÓLNE AMBICJE

Do osiągnięcia rynkowego sukcesu niezbędne są innowacyjne pomysły, znakomity produkt oraz niezawodni i doświadczeni partnerzy, którzy osobiście zaangażują się we wspieranie wzrostu firmy zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Deklarujemy właśnie takie podejście do współpracy.

PEAC Finance oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie finansowania leasingu maszyn i urządzeń, finansowania pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych, finansowania sprzedaży oraz obsługi biznesu i usług informatycznych w całej Europie.

Ponad 400 pracowników w 8 krajach wspiera Twój sukces.

PEAC Finance oferuje…

…indywidualne rozwiązania. Produkty oparte na umowach modułowych to gwarancja precyzyjnego dopasowania finansowania do Twoich potrzeb.

…porady eksperta. W zakresie inwestycji w kraju lub poza jego granicami. Dedykowany doradca zapewni wsparcie na poziomie lokalnym oraz dogłębne zrozumienie okoliczności, modeli biznesowych oraz wymogów, co będzie skutkowało długotrwałym partnerstwem opartym na zaufaniu.

…przejrzystość. W zakresie umów i procesów. Nasza wiodąca platforma IT zapewnia podstawę dla jednolitych standardów jakościowych, bezpieczeństwo oraz szybkie, spójne decyzje w firmie.

…międzynarodowe wsparcie. Dzięki obecności w 8 krajach Europy zapewniamy międzynarodowe doradztwo oraz pomoc w zakresie inwestycji.